2009 m. rugpjūčio 25 d., antradienis

Geras projektas - www.manofinansai.lt


Sveiki,

Kadangi vis rašau finansų tema, nepralenkė manęs ir naujas projektas manofinansai.lt. Kiek pavydu, kad pasirinko tokį adresą, kaip ir mano dienoraščio, bet tiek jau to, svarbu misija musų vienoda. Esu jau ankščiau rašęs apie asmeninių finansų sekimo svetaines ir programas: "MoneyWatch" ir mint.com. Ši "Swedbank" svetainė tikrai puiki. Rekomenduoju apsilankyti ir pasinaudoti ten aprašytais patarimais.
Labai džiugu, kad Lietuvoje esantis bankas pradėjo atsakingai rūpintis ir gyventojų finansiniu švietimu, nes iki šiol tai buvo tamsus miškas.
Lauksime ką darys kiti bankai :)


p.s. ačiū Laurynui iš e-nuotraukos.lt už foto su pinigeliais.

3 komentarai:

 1. Šiaip jau nenustebau, kad tokią svetainę įkūrė (ir) Swedbank. To buvo galima tikėtis po to, kai nusibaigė jų propagandos laida per LRytas TV su Odeta Čičkauskaite. Tik kaip ir laida, ši svetainė nėra skirta vartotojui pagelbėti. Pastebėjau tik keletą įdomesnių minčių ir idėjų, o toliau - akivaizdi banko reklama ir smegenų plovimas. Čia kaip toje TV serijoje, kurioje p. Odeta pasiūlė prasiskolinusiai iki ausų šeimai staigiai išspręsti visas savo problemas - ogi paimti dar vieną paskolą. Spėkit iš kurio banko?

  Vėlgi, minimas Mint.com nėra stebuklas, vien jau todėl, kad prievartauja pateikti prisijungimo prie e-bankingo duomenis. Be jų nieko negali padaryti užsiregistravus. Gaila, kad šiuo keliu pasuko ne ką mažiau žymus MoneyStrands (buvęs Expensr). Yra ir kitų ne prastesnių pavyzdžių, pvz. GreenSherpa, Rudeo ir pan.

  Kuklus pasiūlymas - prieš giriant ką nors nereiktų lygiuotis į žemiausią ribą ;) Nes lyginant su užsienietiškais analogais Swed'o blynas atrodo ryškiai prisvilęs ir padrikas.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveiki, mano vardas yra Laima, buvau kai neteisėtai kreditoriams rankas auka man buvo apgauti 5000 eurų, nes man reikia didelį kapitalą 10million Euro, aš beveik mirė, mano verslas buvo sunaikinta, nebuvo maisto išmaitinti mano vaikai, šiame procese aš praradau mano vyras. Aš ir mano vaikai negalėjo stovėti nebereikia .Visi tai atsitiko 2015 sausio ne iki sutikau draugą, kuris supažindino mane su gera motina Alexandra, kuris galiausiai padėjo man gauti užtikrinti paskolą savo įmonę, gera mama, aš noriu pasinaudoti šia galimybe ačiū ir Dievas toliau laimina jus, aš taip pat norėčiau pasinaudoti šia galimybe papasakoti visų Lietuvos, kad čia yra daug sukčiai iš ten, jei jums reikia paskolos ir užtikrintos paskolos adresų gera mama Alexandra per įmonės elektroninio pašto adresą. alexandraestherloanltdd@gmail.com
  arba alexandraestherfastservice@cash4u.com,
  galite susisiekti su manimi per šį laišką; laimajelena@gmail.com bet kokios informacijos jums reikia žinoti.
  Ačiū .

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ar ieškote privataus skolintojo? Ar skubiai reikia paskolos? Ar turite blogą kreditą? Aš galiu padėti jums užtikrinti paskolą, kurios palūkanų norma yra tik 2%. 100% finansavimas su minimaliais dokumentais.
  Prašome grąžinti mus elektroniniu paštu: (lendersuccess@gmail.com), jei jus domina paskola, kad galėtume suteikti daugiau informacijos apie mūsų paskolos sąlygas ir sąlygas.
  Dėkoju

  AtsakytiPanaikinti