2013 m. rugsėjo 16 d., pirmadienis

Būsto kredito optimizacijos ir finansų strategijos

Sveiki,

Ši žinutė skirta tiems, kas ketina imti arba jau turi būsto kreditą, ir tiems kas nori efektyviai tvarkytis su savo finansais:

 • Ar žinojote, kad optimizuodami būsto kreditą galite sutaupyti apie 50 proc. bankui sumokamų palūkanų?
 •  Ar žinojote, jog yra 70 proc. mokesčių lengvata, kuria gali pasinaudoti dauguma dirbančiųjų?
 •  Ar žinojote, kad kartais turintis ar ketinantis imti būsto kreditą žmogus, gavęs vieną patarimą, sutaupo 20 000 – 50 000 Lt? 

Visa informacija: http://finansustrategija.lt/

2 komentarai:

 1. Sutinka - geriau vieną kartą susimokėti už patarimą, bet sužinoti tai, kas gali sutaupyti didžiules pinigų sumas. Kitaip sakant - skūpus moka du kartus.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveiki, mano vardas yra Laima, buvau kai neteisėtai kreditoriams rankas auka man buvo apgauti 5000 eurų, nes man reikia didelį kapitalą 10million Euro, aš beveik mirė, mano verslas buvo sunaikinta, nebuvo maisto išmaitinti mano vaikai, šiame procese aš praradau mano vyras. Aš ir mano vaikai negalėjo stovėti nebereikia .Visi tai atsitiko 2015 sausio ne iki sutikau draugą, kuris supažindino mane su gera motina Alexandra, kuris galiausiai padėjo man gauti užtikrinti paskolą savo įmonę, gera mama, aš noriu pasinaudoti šia galimybe ačiū ir Dievas toliau laimina jus, aš taip pat norėčiau pasinaudoti šia galimybe papasakoti visų Lietuvos, kad čia yra daug sukčiai iš ten, jei jums reikia paskolos ir užtikrintos paskolos adresų gera mama Alexandra per įmonės elektroninio pašto adresą. alexandraestherloanltdd@gmail.com
  arba alexandraestherfastservice@cash4u.com,
  galite susisiekti su manimi per šį laišką; laimajelena@gmail.com bet kokios informacijos jums reikia žinoti.
  Ačiū .

  AtsakytiPanaikinti