2013 m. liepos 15 d., pirmadienis

Kaip "išmaudyti" pareigūnus su lengvatinėmis paskolomis

Šiandien per radiją išgirdęs generalinio komisaro Sauliaus Skvernelio idėją net žagtelėjau - tam, kad prisivilioti pareigūnų, teikime jiems lengvatines paskolas būstui.
Iš pirmo žvilgsnio idėja kilni ir nuostabi, nes mažai uždirbantys pareigūnai galės įsigyti bustą, kur ramiai ir šiltai gyvens. Lietuviui gi nuosavas būstas vienas svarbiausių dalykų gyvenime - vertybė nr 1.
Sutinku ir su tuo, kad Lietuvoje pareigūnai uždirba mažai, kita vertus ir pats Delfi.lt rašo, kad "Šiuo metu pagal policininkų skaičių Lietuva tarp ES šalių yra trylikta – 100 tūkst. gyventojų tenka 319 pareigūnų, Suomijoje mažiausiai -142, Vokietijoje – 169, Estijoje -332, Latvijoje – 331." akivaizdu, kad dirbame neefektyviai todėl reikia daug darbo jėgos ir ją perkam už pigiai. Bet ne apie tai šiandien. Šiandien apie tai, kaip smagiai galima "išmaudyti" pareigūnus su lengvatinėmis paskolomis.
Taigi graži idėja įsidarbini pareigūnu ir pasiimi lengvatinę paskolą. Veikiausiai palūkanos siektų iki 1 proc per metus, tad jei imsime vidutinį kreditą tai te sudarytų 38 000 Lt per visą laikotarpį. Ir mėnesinė įmoka (skaičiuoju 240 000 Lt paskolą) būtų apie 870 Lt/mėn. Įkandama, kai alga siekia S. Skverenlio minėtus apie 2000 Lt. Dabar pagalvokit mieli būsimi pareigūnai, kas vyktų, jei kartais pasitrauktumėte iš tarnybos? Akivaizdu, kad netektumėte lengvatos savo kreditui, būsto prarasti gi nesinori, o jei be lengvatos įmoka bankui jau ima kandžiotis, nes siekia apie 1200 Lt/mėn, o per visą laikotarpį palūkanų sumokėsit apie 180 000 Lt, t.y. 142 000 Lt daugiau nei liekant tarnyboje.
Taigi, ką aš matau, kad tokio tipo paskolos, leis prisamdyti puikų "vergų", kurie neturės kur dėtis kaip tik likti pareigūnais.
Aišku čia tik mano nuomonė. Tikiu, kad kai kurie pasvarstys ir šio scenarijaus galimybę ir gerai pagalvos prieš rinkdamiesi tokią tarnybą su tokiomis paskolomis.

2 komentarai:

 1. Na visur galima įžvelgti minusų, bet tokia ir yra idėja- juk būsto vis vien žmogui reikės, tik čia siūlomas kreditas su lengvata. Manau žmonės pasvers ir tai jų neatbaidys.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveiki, mano vardas yra Laima, buvau kai neteisėtai kreditoriams rankas auka man buvo apgauti 5000 eurų, nes man reikia didelį kapitalą 10million Euro, aš beveik mirė, mano verslas buvo sunaikinta, nebuvo maisto išmaitinti mano vaikai, šiame procese aš praradau mano vyras. Aš ir mano vaikai negalėjo stovėti nebereikia .Visi tai atsitiko 2015 sausio ne iki sutikau draugą, kuris supažindino mane su gera motina Alexandra, kuris galiausiai padėjo man gauti užtikrinti paskolą savo įmonę, gera mama, aš noriu pasinaudoti šia galimybe ačiū ir Dievas toliau laimina jus, aš taip pat norėčiau pasinaudoti šia galimybe papasakoti visų Lietuvos, kad čia yra daug sukčiai iš ten, jei jums reikia paskolos ir užtikrintos paskolos adresų gera mama Alexandra per įmonės elektroninio pašto adresą. alexandraestherloanltdd@gmail.com
  arba alexandraestherfastservice@cash4u.com,
  galite susisiekti su manimi per šį laišką; laimajelena@gmail.com bet kokios informacijos jums reikia žinoti.
  Ačiū .

  AtsakytiPanaikinti