2013 m. gegužės 2 d., ketvirtadienis

Ar įmanoma nusipirkti nuosavą būstą skiriant tik 250 Lt per mėnesį?

Šiandien tikrai aktuali ir įdomi tema apie nekilnojamo turto pirkimą:

2 komentarai:

 1. Po tokios prezentacijos is karto norisi paklausti ir tikiuosi is Zilvino sulaukti atsakymo:
  1. Gal Zilvinas gali pasidalyti kokios bus buto kainos po 40 metu, nes palyginus butu kainas pries 10 metu (jau nesakau 20 metu) niekas net negalejo isivaizduoti, kad jos bus tokios, mano nomuojama 1k. buta 2002 metais Zirmunuose pardave uz 55'000 LTL dabar jis kaip minimum kainuos 4 kartus brangiau. Tai gal 1 kambario pigiausias butas po 40 metu kainuos nuo 1'000'000 LTL?
  2. Kadangi, kaip Zilvinas zino, 1 LTL verte siandien ir 1 LTL verte rytoj skiriasi tai kokia bus reali numatomu 280'000 LTL verte po 40 metu?
  3. Is kur Zilvinas toks tikras, kad per visa laikotarpi bus grazinama po 15 proc., ot ims vyriausybe ir nuspres tarkim po 5 metu ir nutrauks sita permokos grazinima?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveiki, mano vardas yra Laima, buvau kai neteisėtai kreditoriams rankas auka man buvo apgauti 5000 eurų, nes man reikia didelį kapitalą 10million Euro, aš beveik mirė, mano verslas buvo sunaikinta, nebuvo maisto išmaitinti mano vaikai, šiame procese aš praradau mano vyras. Aš ir mano vaikai negalėjo stovėti nebereikia .Visi tai atsitiko 2015 sausio ne iki sutikau draugą, kuris supažindino mane su gera motina Alexandra, kuris galiausiai padėjo man gauti užtikrinti paskolą savo įmonę, gera mama, aš noriu pasinaudoti šia galimybe ačiū ir Dievas toliau laimina jus, aš taip pat norėčiau pasinaudoti šia galimybe papasakoti visų Lietuvos, kad čia yra daug sukčiai iš ten, jei jums reikia paskolos ir užtikrintos paskolos adresų gera mama Alexandra per įmonės elektroninio pašto adresą. alexandraestherloanltdd@gmail.com
  arba alexandraestherfastservice@cash4u.com,
  galite susisiekti su manimi per šį laišką; laimajelena@gmail.com bet kokios informacijos jums reikia žinoti.
  Ačiū .

  AtsakytiPanaikinti