2013 m. balandžio 21 d., sekmadienis

Renginys - "Kaip šiandien Lietuvoje pradėti verslą be investicijų?"

Sveiki,

Šiandien, labai svarbus pranešimas tiems, kas nori iš gyvenimo daugiau. Balandžio 24 d, 18.30 vyksta neeilinis renginys: "Kaip šiandien Lietuvoje pradėti verslą be investicijų?"

Renginys NEMOKAMAS

Tad kviečiu kiekvieną, besidomintį finansais ir verslu dalyvauti.
Vieta: Viešbutis Novotel, Gedimino pr. 16 Vilnius.

Registracija į renginį: ČIA
Plačiau apie rengini: mcapital.lt
Įvykis Facebook'e: https://www.facebook.com/events/334793269976127/

2 komentarai:

 1. Sveiki, mano vardas yra Laima, buvau kai neteisėtai kreditoriams rankas auka man buvo apgauti 5000 eurų, nes man reikia didelį kapitalą 10million Euro, aš beveik mirė, mano verslas buvo sunaikinta, nebuvo maisto išmaitinti mano vaikai, šiame procese aš praradau mano vyras. Aš ir mano vaikai negalėjo stovėti nebereikia .Visi tai atsitiko 2015 sausio ne iki sutikau draugą, kuris supažindino mane su gera motina Alexandra, kuris galiausiai padėjo man gauti užtikrinti paskolą savo įmonę, gera mama, aš noriu pasinaudoti šia galimybe ačiū ir Dievas toliau laimina jus, aš taip pat norėčiau pasinaudoti šia galimybe papasakoti visų Lietuvos, kad čia yra daug sukčiai iš ten, jei jums reikia paskolos ir užtikrintos paskolos adresų gera mama Alexandra per įmonės elektroninio pašto adresą. alexandraestherloanltdd@gmail.com
  arba alexandraestherfastservice@cash4u.com,
  galite susisiekti su manimi per šį laišką; laimajelena@gmail.com bet kokios informacijos jums reikia žinoti.
  Ačiū .

  AtsakytiPanaikinti
 2. Smagu, kad apie tokius renginius vis daugiau raso ir kalba. Pamenu man viename is ju ivyko luzis apsispresti imtis savo verslo. Ideja buvo paprasta, bet reikalaujanti daug darbo. Dabar, po 3metu esu jau issipirkes visa reikalinga iranga ir tvirtai zengiu pirmyn. Noretusi, kad tokiu zmoniu butu vis daugiau.

  AtsakytiPanaikinti