2010 m. gruodžio 26 d., sekmadienis

Šiek tiek globalesnis požiūris į vartojimą

Sveiki,

Šiuo šventiniu laikotarpiu skaitinėdamas Vido ese archyvą užtikau įdomų video apie Vartojimą (teisingai iš didžiosios raidės), noriu juo pasidalinti ir su Jumis.


Jei kas kartą pirkdami paklaustumėme savęs "Ar man to tikrai reikia?", "Ar šio daikto neišmesiu po poros mėnesių?" vartotumėme mažiau, išleistumėme mažiau ir gyventumėme švaresnėje planetoje.

1 komentaras:

  1. Sveiki, mano vardas yra Laima, buvau kai neteisėtai kreditoriams rankas auka man buvo apgauti 5000 eurų, nes man reikia didelį kapitalą 10million Euro, aš beveik mirė, mano verslas buvo sunaikinta, nebuvo maisto išmaitinti mano vaikai, šiame procese aš praradau mano vyras. Aš ir mano vaikai negalėjo stovėti nebereikia .Visi tai atsitiko 2015 sausio ne iki sutikau draugą, kuris supažindino mane su gera motina Alexandra, kuris galiausiai padėjo man gauti užtikrinti paskolą savo įmonę, gera mama, aš noriu pasinaudoti šia galimybe ačiū ir Dievas toliau laimina jus, aš taip pat norėčiau pasinaudoti šia galimybe papasakoti visų Lietuvos, kad čia yra daug sukčiai iš ten, jei jums reikia paskolos ir užtikrintos paskolos adresų gera mama Alexandra per įmonės elektroninio pašto adresą. alexandraestherloanltdd@gmail.com
    arba alexandraestherfastservice@cash4u.com,
    galite susisiekti su manimi per šį laišką; laimajelena@gmail.com bet kokios informacijos jums reikia žinoti.
    Ačiū .

    AtsakytiPanaikinti