2009 m. rugsėjo 27 d., sekmadienis

Kalėdos, ką darom su dovanom?

Kalėdos nuostabiausias ir stebuklingiausias laikas metuose. Klausimas, kodėl aš rudenį rašau apie jas? Juk dar ne laikas puošti eglutę ir pirkti dovanas. O gal laikas? Būtent apie šventines išlaidas ir noriu pasikalbėti.
Šventės, tenka pripažinti, dažnai yra ir nekuklios išlaidos, o ypač Kalėdos - dovanos, kelionės į svečius visa tai kainuoja. Dabar dar rugsėjis, ir iki švenčių, atrodo, liko dar daug daug laiko. Ar tikrai? Kiek dar algų gausite? Kai paskaičiuoji pinigus, visgi pasirodo šventės ne už kalnų, o dovanas pirkti teks. Noriu duoti vieną naudingą patarimą - dovanas pirkite jau dabar. Kodėl gi tai taip svarbu? Viskas labai paprasta - sutaupysite ne tik pinigų, bet ir laiko.
Labai gudru yra paskirti šventėms tam tikrą biudžetą ir būtent dabar tam tinkamiausias metas. Turite dar pakankamai laiko rasti tinkamas dovanas, atitinkančias biudžetą, taip pat nereikės desperatiškai blaškytis perpildytose parduotuvėse prieš pat šventes. Tiesiog žymiai ramiau lauksite švenčių ir svarbiausia finansiškai nebus sunkumų gruodį ir spalį, jei šias išlaidas išdalinsite nuo dabar.
Taigi, planuokite savo išlaidas šventėms ;) jei tingite rengti biudžetą bent jau pasistenkite dovanų ieškoti nuo dabar, pasinaudokite ir elektroninėmis parduotuvėmis.

3 komentarai:

 1. O šitas straipsnis tikrai sudomino. :) ir dabar pritariu, tam požiūriui! Ogi kaip ramu bus per šventes, kai jau viską ką reikia sutvarkysime dabar.. Ypač ramiai sau apsižvalgę ir išsirinkę dovanas. Gal net nebūtina niekur eiti, o panaršyti kokias elektronines parduotuves. Laiko dar tikrai yra, tai ir su pristatymu viskas tvarkoj, tikrai dar spės atgabenti. :)

  Ačiū už idėja. Toliau seksime įdomų blogą..

  AtsakytiPanaikinti
 2. O kad taip Lietuviai tikrai pradetu planuoti sventaes anksciau tai gal nebutu tos psichozes paskutinem dienom kai sluoja gerokai brangiau ir kas baisiausia visas atliekas ir lentynu.
  Is patirties zinau, paskutines gruodzio savaites keli kainas apie 30-40% o paskutinem dienom net 100-150% darbo buna nerealiai daug bet tenka apgailestaut kad kencia ir kokybe...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sveiki, mano vardas yra Laima, buvau kai neteisėtai kreditoriams rankas auka man buvo apgauti 5000 eurų, nes man reikia didelį kapitalą 10million Euro, aš beveik mirė, mano verslas buvo sunaikinta, nebuvo maisto išmaitinti mano vaikai, šiame procese aš praradau mano vyras. Aš ir mano vaikai negalėjo stovėti nebereikia .Visi tai atsitiko 2015 sausio ne iki sutikau draugą, kuris supažindino mane su gera motina Alexandra, kuris galiausiai padėjo man gauti užtikrinti paskolą savo įmonę, gera mama, aš noriu pasinaudoti šia galimybe ačiū ir Dievas toliau laimina jus, aš taip pat norėčiau pasinaudoti šia galimybe papasakoti visų Lietuvos, kad čia yra daug sukčiai iš ten, jei jums reikia paskolos ir užtikrintos paskolos adresų gera mama Alexandra per įmonės elektroninio pašto adresą. alexandraestherloanltdd@gmail.com
  arba alexandraestherfastservice@cash4u.com,
  galite susisiekti su manimi per šį laišką; laimajelena@gmail.com bet kokios informacijos jums reikia žinoti.
  Ačiū .

  AtsakytiPanaikinti