2009 m. rugpjūčio 6 d., ketvirtadienis

Pinigų dėsnis ( Nr. 1)


Dažnai susimastome, kodėl vieni turi pinigų kiti jų neturi, manau daugumą kankina toks klausimas. Taigi pasistengsiu pateikti keletą dėsnių apie pinigus, kurie padės suprasti kodėl taip vyksta.
Pirmas dėsnis yra "Priežasties ir pasekmės dėsnis". Jis teigia, kad visa tai ką turite dabar yra tam tikrų jūsų veiksmų padarinys. Tai parodo, jog tai ką veikėte praeityje atspindi tai ką turite dabar. Jeigu jūsų netenkina esama padėtis, reiškia, kad reikia elgtis kitaip. Geriausia mokytis iš tų žmonių kurių padėtis yra geresnė nei jūsų, daryti tai ką daro jie ir jūs turėsite tokį patį rezultatą. Atitinkami veiksmai įtakoja atitinkamus rezultatus.

1 komentaras:

  1. Sveiki, mano vardas yra Laima, buvau kai neteisėtai kreditoriams rankas auka man buvo apgauti 5000 eurų, nes man reikia didelį kapitalą 10million Euro, aš beveik mirė, mano verslas buvo sunaikinta, nebuvo maisto išmaitinti mano vaikai, šiame procese aš praradau mano vyras. Aš ir mano vaikai negalėjo stovėti nebereikia .Visi tai atsitiko 2015 sausio ne iki sutikau draugą, kuris supažindino mane su gera motina Alexandra, kuris galiausiai padėjo man gauti užtikrinti paskolą savo įmonę, gera mama, aš noriu pasinaudoti šia galimybe ačiū ir Dievas toliau laimina jus, aš taip pat norėčiau pasinaudoti šia galimybe papasakoti visų Lietuvos, kad čia yra daug sukčiai iš ten, jei jums reikia paskolos ir užtikrintos paskolos adresų gera mama Alexandra per įmonės elektroninio pašto adresą. alexandraestherloanltdd@gmail.com
    arba alexandraestherfastservice@cash4u.com,
    galite susisiekti su manimi per šį laišką; laimajelena@gmail.com bet kokios informacijos jums reikia žinoti.
    Ačiū .

    AtsakytiPanaikinti