2009 m. sausio 31 d., šeštadienis

Turėkite pinigų "juodai" dienai

Manau visi esate girdėję apie tai, kad reikia turėti atsidėjus sumą pinigų sunkioms gyvenimo akimirkoms- "juodai dienai". Ar turite bent kokį neliečiamą pinigų rezervą?
Įsivaizduokite netenkate darbo, susilaužote koją, ar tiesiog nutinka nenumatytas išlaidų reikalaujantis įvykis. Kas tada? Imsite skolintis? Jau esu rašęs ankščiau, kad niekada neimkite paskolų. Geriausia tokiu atveju yra turėti "finansinę pagalvę". Sunkiu metu ji padės nesusižeisti. Klausimas kokio dydžio pinigų sumą reikėtų laikyti ir kur? Apie sumą galiu pasakyti, kad tai priklauso nuo jūsų, būtų puiku jei atsidėję turėtumėte šešių mėnesių pajamų dydžio sumą (gaunamos mėnesio pajamos kart šeši). Jeigu negalite tiek atidėti, atidėkite bent dviejų mėnesių pajamų dydžio sumą.
Aišku pinigus tiesiog laikyti sąskaitoje nėra protingiausias sprendimas, derėtų juos padėti į likvidžius stabilaus augimo investicinius įrankius, tokius kaip neterminuoti indėliai, pinigų rinkos fondas, obligacijos ir pan.
Taigi nepamirškite pasidėti pinigų "juodai" dienai.

Jeigu turite klausimų, pageidavimų, pasiūlymų ar tiesiog norite pasidalinti mintimis, rašykite man. Norėdami gauti visas naujienas registruokitės RSS formatu arba el. paštu.

1 komentaras:

  1. Sveiki, mano vardas yra Laima, buvau kai neteisėtai kreditoriams rankas auka man buvo apgauti 5000 eurų, nes man reikia didelį kapitalą 10million Euro, aš beveik mirė, mano verslas buvo sunaikinta, nebuvo maisto išmaitinti mano vaikai, šiame procese aš praradau mano vyras. Aš ir mano vaikai negalėjo stovėti nebereikia .Visi tai atsitiko 2015 sausio ne iki sutikau draugą, kuris supažindino mane su gera motina Alexandra, kuris galiausiai padėjo man gauti užtikrinti paskolą savo įmonę, gera mama, aš noriu pasinaudoti šia galimybe ačiū ir Dievas toliau laimina jus, aš taip pat norėčiau pasinaudoti šia galimybe papasakoti visų Lietuvos, kad čia yra daug sukčiai iš ten, jei jums reikia paskolos ir užtikrintos paskolos adresų gera mama Alexandra per įmonės elektroninio pašto adresą. alexandraestherloanltdd@gmail.com
    arba alexandraestherfastservice@cash4u.com,
    galite susisiekti su manimi per šį laišką; laimajelena@gmail.com bet kokios informacijos jums reikia žinoti.
    Ačiū .

    AtsakytiPanaikinti