2009 m. sausio 14 d., trečiadienis

Neimkite vartojamųjų paskolų.

Manau sutiksite, kad vienas iš finansinės padeties rodiklių yra įsiskolinimai. Akivaizdu, kad turint įsiskolinimų ar finansinių įsipareigojimų nesijaučiame gerai ar saugiai. Visgi turėti skolų daugeliui žmonių šiandien visai įprasta. Vokietijoje trys iš keturių namų ūkių turi vartojimo skolų. Kodėl gi ne? Kas norėtų nugyventi gyvenimą būdamas šykštuoliu?
Žinoma, skola nelygu skoloms. Kai perki namą, gaunamos banke paskolos dydis atitinka pastato vertę. Čia galioja savi įstatymai. Be to, jūs galite gauti pinigų sau arba savo firmai. Mano nuomone, labai pavojinga imti vartojimo paskolas. Baldai, automobilis, atostogos, muzikiniai centrai, televizorius, skalbimo mašina – tai tik keletas įprastų priežasčių, dėl kurių įklimpstama į vartojimo skolas. Daug jaunų žmonių mano, kad jiems būtinai reikia visų naujų baldų būtent tą dieną, kai jie persikelia gyventi į naują butą. Skubu jums kuo greičiau patarti: neimkite vartojimo paskolų! Prisiminkite: „Tai, ko mes norime, nėra lygu tam, ko mums reikia“.
Kodėl neturėtumėte turėti vartojimo skolų?

1. Galime ieškoti ilgalaikio arba trumpalaikio sprendimo.
2. Kas ima kreditus, siekdamas pagerinti šiandieninį „savo“ gerbūvį, tas praranda motyvaciją.
3. Kyla klausimai: „Kam aš dirbu? Kodėl kiti turi daugiau nei aš; gal jie protingesni ir talentingesni?“
4. Jūs jau dabar išnaudojote atlygį už būsimus darbus.
5. Kiekvienas „žino“ ar bent jau numano, kad vartojimo skolos yra negerai. Tie, kas elgiasi prieš savo valią, praranda sąmoningumą.
6. Jei mes ko nors ir galime tikėtis, tai tik netikėtų aplinkybių.

Ar turite vartojimo paskolų? Jei ne, tai šaunu! Stenkitės, kad ir toliau jų neatsirastų!

Parengta pagal: BodoSchafer.lt

4 komentarai:

 1. Kai buvau jaunas, kelis kartus paemiau studiju paskola. Kai dabar emiau rimtai ziureti i asmeninius finansus ir suskaiciavau, tai dabar mano seima turi virs 10 000 Lt paskolos. Ir ja reikes atiduoti, nors pinigai isleisti ir seniai nesijaucia. Kad galeciau laika atsukti atgal... Pritariu straipsnio idejoms.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ar jūs verslo žmogus, ar moteris? Ar jums bet kokią finansinę netvarka ar jums reikia lėšų pradėti savo verslą?

  Ar jums reikia paskolos išspręsti savo skolų ar apmokėti sąskaitas arba pradėti gražus verslą?

  Ar turite mažos kredito balas ir jums surasti sunku gauti kapitalo paskola iš vietos bankų / kitų finansinių priemonių

  institutai? Ar jums reikia paskolos ar finansavimo dėl bet kokios priežasties, kaip antai:

  a) asmens paskolą, verslo plėtra,
  b) pradėti verslą, švietimo,
  c) skolos konsolidavimas,
  d) Hard Pinigai Paskolos,

  Mes siūlome paskola mažomis palūkanų norma 3% ir ne kredito patikrinimas, siūlome asmeninės paskolos, skolos konsolidavimas

  paskolos, rizikos kapitalas, verslo paskolas, švietimo paskolas, būsto paskolas arba paskolas bet nuo 1000 $ diapazone priežasties

  iki $ 1.000.000 vnt. Grįžti į mus dabar john_marker@blumail.org

  Pagarbiai,
  Jonas Marker
  Paštas: john_marker@blumail.org

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nemanau, kad paskola automobiliui yra toks blogas sprendimas. Manau, kad automobilis šiuo metu yra būtinas ir jei neturi pinigų jam įsigyti, tai gali pasiimti paskolą ir išsimokėti ją per keletą metų.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Sveiki, mano vardas yra Laima, buvau kai neteisėtai kreditoriams rankas auka man buvo apgauti 5000 eurų, nes man reikia didelį kapitalą 10million Euro, aš beveik mirė, mano verslas buvo sunaikinta, nebuvo maisto išmaitinti mano vaikai, šiame procese aš praradau mano vyras. Aš ir mano vaikai negalėjo stovėti nebereikia .Visi tai atsitiko 2015 sausio ne iki sutikau draugą, kuris supažindino mane su gera motina Alexandra, kuris galiausiai padėjo man gauti užtikrinti paskolą savo įmonę, gera mama, aš noriu pasinaudoti šia galimybe ačiū ir Dievas toliau laimina jus, aš taip pat norėčiau pasinaudoti šia galimybe papasakoti visų Lietuvos, kad čia yra daug sukčiai iš ten, jei jums reikia paskolos ir užtikrintos paskolos adresų gera mama Alexandra per įmonės elektroninio pašto adresą. alexandraestherloanltdd@gmail.com
  arba alexandraestherfastservice@cash4u.com,
  galite susisiekti su manimi per šį laišką; laimajelena@gmail.com bet kokios informacijos jums reikia žinoti.
  Ačiū .

  AtsakytiPanaikinti