2008 m. lapkričio 10 d., pirmadienis

Technologijos ir asmeninių finansų planavimas.

Planuojant asmeninius finansus labai svarbu sekti savo išlaidas ir pajamas, ypač išlaidas nes jų dažniausia turime daugiau nei pajamų. O sekti visas išlaidas nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Neseniai man į el. paštą parašė vienas programinės įrangos kūrėjas Maksim Golivkin ir pristatė savo ir partnerių sukurtą programą, skirtą asmeniniams finansams planuoti "Money Watch". Įsidiegiau ją į savo mobilųjį telefoną ir pradėjau naudoti, fantastika! Man labai patinka, žinau tiksliai kiek kam išleidau ir kiek iš kur pajamų gavau. Labai lengvai galiu priimti sprendimą dėl vieno ar kito neplanuoto pirkinio, tik pažvelgęs i savo mobilųjį. Taip pat visus duomenis kada tik noriu galiu eksportuoti i excelį, labai patogu. Taigi pagrindinis privalumas tokios programėlės yra tai, kad ji padeda taupyti, mažiau išleidi bereikalingom smulkmenom.

Su Maksim'u kalbėjome ir apie programėles patobulinimą ir pritaikymą asmeninių investicijų sekimui. Taigi manau artimiausiu laiku sulauksime versijos su asmeniniu investicijų sekimo funkcija sukurta pagal mano jau ankščiau aprašytą "paprastą ir veiksmingą finansų tvarkymo planą".

Taigi rekomenduoju visiems pasinaudoti šia programėle. Apie asmeninius rezultatus parašysiu po keleto mėnesių, kada jau matysis ar pavyksta sumažinti kai kurias išlaidas pasinaudojus šiuo IT sprendimu.

Jeigu kyla klausimų, kaip naudotis šia programėle, ar tiesiog norisi tiesiog pasidalinti mintimis, mano paštas visada atviras...

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą