2008 m. rugpjūčio 12 d., antradienis

Ką mums duoda pinigai? Finansinis saugumas.

Visi supranta, kad pinigai, kad ir kaip tai banaliai skambėtų lemia nepaprastai daug ką. Sveikata- didžiausias mūsų turtas, remiasi į pinigus, nes vaistai, maisto papildai, sportas kainuoja. Šeima, draugai taip pat. Nebus puikių santykių ir geros savijautos, kai vos galą su galu suduri. Bet ne apie tai noriu šį kartą Jums papasakoti. Manau, pinigai mums suteikia du dalykus: saugumą ir laisvę.
Saugumą, kad vienoje ar kitoje nemalonioje situacijoje mes galėsim pasirūpinti savimi ir savo šeima, ir laisvę daryti tai, kas mums patinka, nes kapitalistinėje visuomenėje viskas turi savo kainą. Pradedant investuoti ir kurti savo ateitį visų pirma reikia atkreipti dėmesį į saugumą. Saugumas ir žmogaus poreikių piramidėje užima svarbiausią vietą. Kodėl gi tai taip svarbu? Dažnai apie saugumą nemastome. Aš taip pat, aišku gerai, kad dirbu su finansais, tai pasirūpinau savim. Va sekmadienį patyriau avariją, lūžo raktikaulis, du mėnesius jokio fizinio krūvio, darbingumo nėra. Nesmagi situacija. Tokiu atveju pinigai tikrai praverčia. Ir čia tik mažutė trauma palyginti su tuo, kas nutinka. Aišku, dalį pinigų tokiu atveju gauname iš SODROS, bet to dažniausiai neužtenka. Taigi, ar žinote, kaip reikėtu pasirūpinti savimi, kad tokioje nemalonioje situacijoje nejaustumėte finansinio diskomforto? Patarsiu. Visų pirma siūlyčiau turėti gyvybės draudimą, kuris padėtų esant labai sunkiems susižalojimams ar ligoms, tarkim invalidumui. Klausimas kyla- o kokio dydžio apsaugų reikėtų? Tai gan paprasta apskaičiuoti, reikėtų suskaičiuoti savo minimalius pragyvenimo kaštus,- sumą, be kurios nepragyventumėte, t.y. mokesčiai už būstą, maistas, rūbai, vaistai, transportas, komunikacijos, finansiniai įsipareigojimai. Man minimaliai pragyventi mėnesiui reikia 2300 Lt. Aišku, kiekvienam ši suma skirtinga. Man šių pinigų reikėtų bent penkeriems metams, kad spėčiau prisitaikyti prie pakitusių gyvenimo sąlygų. Suskaičiavus 2300 x 12 x 5 = 138 000 Lt. Tokia turėtų būti minimali Jūsų gyvybės draudimo suma. Taip pat rekomenduoju turėti tiesiog atsidėjus 3-6 mėnesių minimalaus pragyvenimo dydžio sumą (mano atveju tai yra: 6900 - 13800 Lt) banko sąskaitoje arba kituose likvidžiuose investiciniuose įrankiuose. Tik neišsigąskite gyvybės draudimo. Šiuo metu naudojantis valstybės teikiama mokesčių lengvata tai vienas pelningiausių investicinių įrankių. Pasirūpinkite savo finansiniu saugumu,- tai prailgins Jūsų gyvenimą trimis metais (statistiškai :) ) . Mano paštas visada atviras klausimams. Sėkmės.

1 komentaras:

  1. Sveiki, mano vardas yra Laima, buvau kai neteisėtai kreditoriams rankas auka man buvo apgauti 5000 eurų, nes man reikia didelį kapitalą 10million Euro, aš beveik mirė, mano verslas buvo sunaikinta, nebuvo maisto išmaitinti mano vaikai, šiame procese aš praradau mano vyras. Aš ir mano vaikai negalėjo stovėti nebereikia .Visi tai atsitiko 2015 sausio ne iki sutikau draugą, kuris supažindino mane su gera motina Alexandra, kuris galiausiai padėjo man gauti užtikrinti paskolą savo įmonę, gera mama, aš noriu pasinaudoti šia galimybe ačiū ir Dievas toliau laimina jus, aš taip pat norėčiau pasinaudoti šia galimybe papasakoti visų Lietuvos, kad čia yra daug sukčiai iš ten, jei jums reikia paskolos ir užtikrintos paskolos adresų gera mama Alexandra per įmonės elektroninio pašto adresą. alexandraestherloanltdd@gmail.com
    arba alexandraestherfastservice@cash4u.com,
    galite susisiekti su manimi per šį laišką; laimajelena@gmail.com bet kokios informacijos jums reikia žinoti.
    Ačiū .

    AtsakytiPanaikinti