2008 m. rugpjūčio 31 d., sekmadienis

"Dirbti! Pirkti! Mirti!"


Anądien užsukau į kanceliarinių prekių parduotuvę nusipirkti šratinuko, prie kasos akį patraukė ženkliukas su šiais žodžiais: "Dirbti! Pirkti! Mirti!". Galvoju, kaip taikliai šie trys žodžiai apibūdina esamą daugumos gyventojų padėtį. Žmonės dirba 168 ir daugiau valandų per mėnesį tam, kad veliau kelias minutes galėtų patenkinti savo norą pirkti, norą atsikratyti pinigų. Dažnas žmogus tiesiog laukia momento kada galės savo pinigus atiduoti kažkam kitam, iškeisti į prekes ar paslaugas, malonumus. Dažnai jei norimas daiktas kainuoja brangiau nei turime kišenėj pinigų, paimame paskolą (lizingas). Tada ne tik atiduodam pinigus, bet už tai, ką perkam dar ir susimokam paskolos davėjui. Aišku, galima teisintis, kad tai neatidėliotino būtinumo prekė, bet ar tikrai? Ar žinojote anksčiau, kad reikės, tarkim, buto? Savaime aišku, visi puikiai supranta, kad anksčiau ar vėliau teks įsigyti namą, butą ar sodybą. Bet ar kas nors tuo rūpinasi iš anksto? Neveltui pasirinkau kaip pavyzdį būsto pirkimą ir paskolas jam. Vis dažniau ir dažniau tenka susidurti su tokia opia problema, kad šeimos nebe sugeba išmokėti paskolos ir turi išsikelti iš buto ar namo, kurį dar katik nusipirko. Štai paprastas pavyzdys: prieš porą metų vyras dirbdamas statybininku pasiėmė busto paskolą pagal esamas pajamas, tada jis uždirbo solidžiai. Šiandien, kai statybos ženkliai apsiramino, statybininkai, toli gražu, nebe uždirba tiek, kiek prieš metus ar du, vėluoja algos, o paskolą mokėti reikia nustatyta data ir nustatytą sumą. Po mėnesio nemokėjimo bankas paprašo išsikelti iš buto. Kas tada? Ir tai tik vienas iš daugelio pavyzdžių, kai žmonės per drąsiai, arba neapgalvotai vertina savo finansines galimybes. Situacija tikrai nepavydėtina ir, manau, nė vienas nenorėtumėte tokioj atsidurti. Taigi, kaip išvengti tokių dalykų? Reikia pasirūpinti, kad visada visada turėtumėte likvidžių pinigų rezervą, profesinį draudimą ir kitas finansines priemones, kad pasirūpinti savo ir savo šeimos saugumu. Antras patarimas (pratimas) labai paprastas: prieš imdami paskolą, pabandykite 3-6 mėnesius tiesiog atsidėti tokią sumą, kurią tektų mokėti už būsto paskolą. Jei po pusmečio matysite, kad savęs smarkiai finansiškai neribojate, galite pasiimti paskolą. Jei nepavyksta tiek atsidėti, pagalvokite ko reiktų atsisakyti, kad sugebėtumėte atiduoti skolą? Bankas tikrai ne labdaringa organizacija, ir pinigų reikalaus. Kitas būdas kiek sudėtingesnis, bet padeda įsigyti būstą per 3 kartus trumpesnį laikotarpį, taip pat ir tris kart pigiau. Apie jį parašysiu kitą kartą. Taigi, tikiuosi, kad labiau rūpinsitės savo ir šeimos finansiniu saugumu, jei dar to nepadarėte, pasirūpinkite tuo jau šiandien. Reikia patarimo? Mano paštas visada atviras.

7 komentarai:

 1. WH0M ji gali būti susijusi ...... buvau kritiškai paieškos tikra paskolų skolinimo kompanija buvo galiu gauti apie $ 100,000.00 USD paskolą, kai skolintojas yra, kad atėjo man avių drabužių aš niekada žinojo, kad jie kur sukčiavimo, kol aš buvo atsižvelgiant į jų paskolos sąlygas ir aš sutiko galiausiai i buvo scammed jie scammed man mano kietajame uždirbti pinigus iki trijų skolintojo, kad scammed man nuo $ 21,000.00 USD suma, ir aš maniau, kad viskas baigėsi, kad niekada negali būti bet koks kitas tikras skolintojas kol mano vyras draugui Mr.Juge Thomson generalinis direktorius cotsat įmonė man pasakė, kad yra tikra skolintojas, kad jis gavo iš 1.4Million dolerių paskolą 2% palūkanų normą nuo daro jį savo privatų verslą ir savo namiškių jis paminėjo mane į įmonės J. Ray Philip paskolų įmonės paštu: .. rayphiliploancompany01@yahoo.com Kur jis gavo paskolą ($ 1.4million dolerių) Pasakiau jiems, kas vadinama man su jais, ir aš taikomas nuo $ 75.000,00 USD paskolą po mano prašymas ir i siuntė pas juos naudingos informacijos jiems apdoroti mano paskola po 8hours gavau savo įmonę pranešimą, kad mano paskola buvo patvirtinta ir tvarkomi per ateinančius 8hours mano paskola $ 75.000,00 dolerių buvo pervesta į mano sąskaitą. Ir aš pažadu juos ateina į mano gelbėjimo aš einu spreed gerąją naujieną visam pasauliui apie Mr RAY PHILIP PASKOLŲ bendrovė yra geriausias pasaulyje. Ir pasakykite jiems, aš ponia Tarrase Hanfred nurodytas pas juos ir jūsų noras išsipildys ...  Ponia Tarrase Hanfred

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ar jums reikia privatus ar verslo paskolas? 3% įvairiems tikslams, jei taip, susisiekite su mumis dabar mūsų elektroninio pašto adresas: smithterryloanfirmworldwide@gmail.com)
   tipo su mūsų paskolų paslaugas mes duoda,
   asmeninės paskolos
   Refinansavimas paskolos
   investuotojas paskola
   Auto Paskolos
   skolos konsolidavimas
   Verslo paskolos

   Skolininkams Paraiškos forma turi būti užpildyti ir grąžinimas
   Vardai pareiškėjų: ____________________
   Prašoma suma: __________________
   Trukmė Paskola: _________________
   Tikslas paskolos: _______________________
   Pareiškėjo adresas: _________________
   Pareigos: __________________________
   Miestas: ___________________________
   Valstybė: __________________________
   Šalis: __________________________
   Lytis: _____________________
   Amžius: ________________________
   Telefonas: ___________________________________
   E-mail: smithterryloanfirmworldwide@gmail.com

   Panaikinti
 2. Čia yra mano sėkminga istorija, buvau kritiškai paieškos tikra paskolų skolinimo kompanija buvo galiu gauti apie $ 100,000.00 USD paskolą, kai skolintojas yra, kad atėjo man avių drabužių aš niekada žinojo, kad jie kur sukčiavimo, kol aš buvo suteikta jų sąlygos paskola, ir aš sutiko galiausiai i buvo scammed jie scammed man mano kietajame uždirbti pinigus iki dviejų skolintojo, kad scammed man $ 13,000.00 USD sumą, ir aš maniau, kad viskas baigėsi, kad niekada negali būti bet koks kitas tikras skolintojas iki mano vyro draugui Mr . dekanas Luis, generalinis direktorius cotsat įmonė man pasakė, kad yra tikra skolintojas, kad jis gavo iš 1.1Million dolerių paskolą 2,5% palūkanų norma Nuo to daro jį savo privatų verslą ir savo namiškių jis Paminėti manįmonė Laura Mooner paskolų Įmonės paštas:. lauramooner989@gmail.com Kur jis gavo paskolą ($ 1.1million dolerių) pasakiau jiems, kas vadinama man su jais, ir aš taikomas nuo $ 50,000.00 USD paskolą, kai mano prašymas ir aš nusiunčiau jiems naudinga informacija juos apdoroti mano paskola po 7valandos gavau savo įmonę pranešimą, kad mano paskola buvo patvirtinta ir tvarkomi per ateinančius 7valandos mano paskola $ 50,000.00 dolerių buvo perkeltos į mano sąskaitą. Ir aš pažadu juos ateina į mano gelbėjimo aš einu spreed gerąją naujieną visam pasauliui apie Laura MOONER PASKOLŲ bendrovė yra geriausias pasaulyje. Ir pasakykite jiems, aš ponia Brigert Nelsonas nurodytas pas juos ir jūsų noras išsipildys ...

  AČIŪ

  R. Nelsonas Brigert

  AtsakytiPanaikinti
 3. Hello, my Name is Amos Dan i live in USA Texas, I want you all to thank Mr Branson jack for me, he help me with a loan of $200,000, which I used to pay my Son Hospital Bill and other things, if not for him my son would have died, u can reach him via jackbransonloanfirm@gmail.com please tell him that i refer you to their company he is a God Fearing man.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Sveiki, mano vardas yra Laima, buvau kai neteisėtai kreditoriams rankas auka man buvo apgauti 5000 eurų, nes man reikia didelį kapitalą 10million Euro, aš beveik mirė, mano verslas buvo sunaikinta, nebuvo maisto išmaitinti mano vaikai, šiame procese aš praradau mano vyras. Aš ir mano vaikai negalėjo stovėti nebereikia .Visi tai atsitiko 2015 sausio ne iki sutikau draugą, kuris supažindino mane su gera motina Alexandra, kuris galiausiai padėjo man gauti užtikrinti paskolą savo įmonę, gera mama, aš noriu pasinaudoti šia galimybe ačiū ir Dievas toliau laimina jus, aš taip pat norėčiau pasinaudoti šia galimybe papasakoti visų Lietuvos, kad čia yra daug sukčiai iš ten, jei jums reikia paskolos ir užtikrintos paskolos adresų gera mama Alexandra per įmonės elektroninio pašto adresą. alexandraestherloanltdd@gmail.com
  arba alexandraestherfastservice@cash4u.com,
  galite susisiekti su manimi per šį laišką; laimajelena@gmail.com bet kokios informacijos jums reikia žinoti.
  Ačiū .

  AtsakytiPanaikinti
 5. Get a Loan Today At 3% Interest Rate, contact us at:stellamorrisloanfirm@gmail.com

  Welcome to STELLA MORRIS LOAN FIRM, This is a legit loan Company, formed to help individuals who are in need of financial crises and help them achieve their goals in life.

  Available Loans we offer are,

  1. Personal Loans (Secure and Unsecured)
  2. Business Loans (Secure and Unsecured)
  3. Combination Loan
  4. Consolidation Loan And Many More:

  Interested clients should please send request to our email for application form and terms. Try and see for your self, our wonderful services that does not exceed working days for loan processing and just only (1)hour 35 minutes of loan Transfer.

  EMAIL---[ stellamorrisloanfirm@gmail.com ]

  Warm Regards

  AtsakytiPanaikinti
 6. Good day:
  Do you need an urgent loan to solve your financial needs, we offer
  ranging from $ 5,000.00 to $ 10,000,000.00 loan Max, we are reliable,
  efficient, fast and dynamic, with 100% Guaranteed We also gives u credit
  to the (euro, pounds and dollars.) The interest rate applicable to all
  payday loans (2%), if you are interested get back to us via
  ibrahimfunds6@gmail.com) with the information below:

  AtsakytiPanaikinti